KLUBY SPORTOWE

Proponujemy szeroką i różnorodną ofertę dla klubów i sekcji sportowych. Posiadamy salę, którą możemy zaadaptować do Państwa potrzeb. Organizujemy obozy treningowe dla szkół tańca, klubów sztuk walki, gimnastyki artystycznej, drużyn sportowych.  W pobliżu obiektu znajduje się infrastruktura sportowa taka jak: boisko do piłki nożnej (8 km), kort tenisowy (6 km). 

Oferujemy możliwość transportu do naszego obiektu, a także transport do obiektów w okolicy.  Posiadamy autobus dla 32 osób oraz busy 9-osobowe.  

Jesteśmy jedną z najciekawszych propozycji wśród noclegów w Ocyplu (baza Meteor – https://meteor-turystyka.pl/noclegi,ocypel,0.html), oferujemy naszym gościom wiele różnorodnych możliwości spędzania czasu. Nasz ośrodek usytuowany jest między dwoma jeziorami, otoczony lasem, w którym znajdziecie Państwo mnóstwo tras biegowych i rowerowych. Oferujemy ok. 30 rowerów lądowych. Treningi można wzbogacić o aktywności na piaszczystej plaży z boiskiem do siatkówki, z wykorzystaniem sprzętu wodnego (rower wodny, kajak, SUP). 

Po intensywnym wysiłku fizycznym proponujemy regenerację w komorze normobarycznej, na basenie, w jacuzzi lub w jednej z trzech saun (suchej, parowej, infrared). Do Państwa dyspozycji mamy również zadaszone wiaty grillowe czy miejsce na wspólne ognisko nad brzegiem jeziora.

WYŻYWIENIE:

Zapewniamy całodzienne wyżywienie.

NOCLEG:

Baza noclegowa składa się z domków jednopoziomowych, dwupoziomowych oraz pokoi. Szczegółowy opis miejsc noclegowych znajdą Państwo w zakładce “Oferta wczasowa”. Ofertę przygotowujemy indywidualnie. 

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

W sezonie lepiej planować wcześniej! Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś poznasz dostępne terminy.