OFERTA DLA FIRM

Oferta firmowa to szkolenia oraz konferencje nad jeziorem, w zaciszu Borów Tucholskich, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. To nauka połączona z wypoczynkiem oraz zabawą integracyjną.

Dysponujemy dwiema w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, przystosowanymi do przyjęcia 100 osobowej grupy konferencyjnej. Oferujemy również mniejszą salę szkoleniową o niepowtarzalnym klimacie i przytulnym wnętrzu, mogącą pomieścić około 15-25 osób. W standardowym wyposażeniu sal znajduje się, ekran, rzutnik multimedialny, bezprzewodowy dostęp do internetu.

Do Państwa dyspozycji mamy również zadaszone wiaty grillowe czy miejsce na wspólne ognisko nad brzegiem jeziora. 

Sąsiadujące z salami zaplecze gastronomiczne daje możliwość wykorzystania ich na organizację uroczystych kolacji, bankietów i imprez tanecznych dzięki czemu po szkoleniu będziecie Państwo mogli skorzystać z zasłużonego relaksu oraz pysznego posiłku. Proponujemy dania regionalne, dziczyznę czy też tradycyjną kuchnię polską. Menu dostosowujemy do Państwa potrzeb.

W trakcie przerw konferencyjnych proponujemy serwis kawowy oraz bufet ustalany indywidualnie.

Różnorodne formy pobytu dla firm uzgadniane są indywidualnie. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.

NOCLEG:

Baza noclegowa składa się z domków jednopoziomowych, dwupoziomowych oraz pokoi. Szczegółowy opis miejsc noclegowych znajdą Państwo w zakładce “Oferta wczasowa”. Ofertę przygotowujemy indywidualnie.

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

W sezonie lepiej planować wcześniej! Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś poznasz dostępne terminy.