REGULAMIN OBIEKTU

Bardzo ważne by zapoznali się Państwo z zasadami obiektu. Chcemy zadbać o Państwa komfort, w tym celu wszyscy nasi goście powinni stosować się do zasad panujących w obiekcie.

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu, kończy się o godzinie 10.00 w dniu odjazdu. Po godz. 10:00 naliczana będzie opłata za przedłużenie doby hotelowej.
 2. Rozliczenie za pobyt należy dokonać w dniu przyjazdu (płatność gotówką lub przelewem).
 3. Prosimy o pozostawienie domku lub pokoju w takim samym stanie jak został on przekazany (umeblowanie, ściągnięcie pościeli, wyniesienie śmieci, itp.)
 4. Goście otrzymują opaski w sezonie letnim na czas pobytu. Są zobowiązani nosić je na nadgarstku przez cały czas pobytu w celu identyfikacji. Wejście i wjazd na teren ośrodka tylko dla Gości.
 5. Klucze do domków i pokoi przekazuje recepcja ośrodka, po zakończeniu pobytu Goście zobowiązani są przynieść klucze do recepcji ośrodka.
 6. Dla Gości dostępny jest parking przed recepcją oraz stołówką. Goście w dniu przyjazdu otrzymują identyfikator parkingowy, który umieszczają w widocznym miejscu za szybą auta oraz zdają go w dniu odjazdu.
 7. Grillowanie dozwolone jest wyłącznie we wiatach grillowych.
 8. Na terenie ośrodka obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 07.00 dnia następnego. Palenie tytoniu w domkach i pokojach jest zabronione. Za złamanie zakazu palenia obowiązuje grzywna w wysokości 500 zł.
 9. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka od godziny 7.00 do godziny 20.00 po wcześniejszym zgłoszeniu wizyty w recepcji. Po godzinie 20.00 istnieje obowiązek meldowania dodatkowych osób.
 10. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia powstałe z ich winy. Ośrodek może odmówić przyjęcia Gości, którzy podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszyli Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego „Mleczarz”.
 11. Ośrodek przyjmuje Gości podróżujących ze zwierzętami wyłącznie w domkach. W przestrzeniach ogólnodostępnych zwierzęta muszą być trzymane na smyczy. Właściciel zobowiązany jest sprzątać po swoim zwierzaku.
 12. Śniadania i obiadokolacje w sezonie letnim podawane są w formie szwedzkiego bufetu. Posiłki spożywamy wyłącznie na stołówce. Obowiązuje zakaz wynoszenia posiłków.
 13. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione przez Gości. Ośrodek nie umożliwia przechowania bagażu.
 14. Suszenie grzybów dozwolone jest wyłącznie w udostępnionych dla Gości suszarniach. Zabrania się suszenia grzybów w domkach oraz pokojach.

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

W sezonie lepiej planować wcześniej! Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś poznasz dostępne terminy.